Szamba betonowe Chełmno

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego surowca cechuje się dużą odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być drogie. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i pełne prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Chełmno

Szambo betonowe Chełmno

Wysokiej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie oraz nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej pojemności szambo trzeba wylewać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie części zawartości i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie sporą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez lata!