Szamba betonowe Chodecz

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Chodecz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Chodecz

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.