Szamba betonowe Gniewkowo

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem być wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy tylko powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Gniewkowo

Szambo betonowe Gniewkowo

Najlepszej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie dużą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez dekady!