Szamba betonowe Izbica Kujawska

Proponujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Izbica Kujawska

Szambo betonowe Izbica Kujawska

Najwyższej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający za darmo podlewać warzywnik lub myć auto przez lata!