Szamba betonowe Jabłonowo Pomorskie

Oferujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Jabłonowo Pomorskie

Szambo betonowe Jabłonowo Pomorskie

Wysokiej jakości szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę oraz pękanie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zagwarantować sobie sporą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania warzyw podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć auto przez lata!