Szamba betonowe Janikowo

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Janikowo

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Janikowo

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie suchego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.