Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Polecamy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc zostać zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do wielu komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Szambo betonowe Janowiec Wielkopolski

Wysokiej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zawartości i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez dekady!