Szamba betonowe Kamień Krajeński

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kamień Krajeński

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kamień Krajeński

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.