Szamba betonowe Kcynia

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Kcynia

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kcynia

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.