Szamba betonowe Kowalewo Pomorskie

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc zostać zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Kowalewo Pomorskie

Szambo betonowe Kowalewo Pomorskie

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie oraz nieszczelności. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo trzeba wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie części zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć auto przez lata!