Szamba betonowe Lubień Kujawski

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lubień Kujawski

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.