Szamba betonowe Piotrków Kujawski

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Piotrków Kujawski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Piotrków Kujawski

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.