Szamba betonowe Radziejów

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z tych doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Radziejów

Szambo betonowe Radziejów

Wysokiej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający za darmo podlewać warzywnik czy myć samochód przez dekady!