Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem być zakopany daleko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Szambo betonowe Radzyń Chełmiński

Wysokiej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do podlewania kwiatów podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!