Szamba betonowe Solec Kujawski

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Solec Kujawski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Solec Kujawski

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.