Szamba betonowe Świecie

Proponujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę długi okres, aż kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być drogie. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Świecie

Szambo betonowe Świecie

Wysokiej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie oraz niszczenie. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na wodę można zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!