Szamba betonowe Szubin

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Szubin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Szubin

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.