Szamba betonowe Tuchola

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Tuchola

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Tuchola

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.