Szamba betonowe Wąbrzeźno

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wąbrzeźno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wąbrzeźno

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.