Szamba betonowe Więcbork

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Więcbork

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Więcbork

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.