Szamba betonowe Żnin

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Żnin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Żnin

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.