Szamba betonowe Annopol

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Annopol

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Annopol

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.