Szamba betonowe Bełżyce

Oferujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem być wkopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Bełżyce

Szambo betonowe Bełżyce

Najlepszej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie i niszczenie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez lata!