Szamba betonowe Białobrzegi

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem być wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Białobrzegi

Szambo betonowe Białobrzegi

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie i nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej kubaturze szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie części szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający za darmo nawadniać ogrówek czy myć samochód przez lata!