Szamba betonowe Dęblin

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Dęblin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Dęblin

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.