Szamba betonowe Hrubieszów

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Hrubieszów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Hrubieszów

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.