Szamba betonowe Janów Lubelski

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Janów Lubelski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Janów Lubelski

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.