Szamba betonowe Józefów

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu problemów – wycieki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Józefów

Szambo betonowe Józefów

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć i pękanie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na wodę można zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!