Szamba betonowe Kazimierz Dolny

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Kazimierz Dolny

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kazimierz Dolny

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.