Szamba betonowe Kock

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem być wkopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne prace instalacyjne umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Kock

Szambo betonowe Kock

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!