Szamba betonowe Krasnobród

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne prace instalacyjne umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Krasnobród

Szambo betonowe Krasnobród

Wysokiej jakości szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz pękanie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać warzywnik lub myć samochód przez dekady!