Szamba betonowe Krasnystaw

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Krasnystaw

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Krasnystaw

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas suchego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.