Szamba betonowe Łaszczów

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Łaszczów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łaszczów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.