Szamba betonowe Łęczna

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Łęczna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łęczna

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.