Szamba betonowe Lubycza Królewska

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Lubycza Królewska

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lubycza Królewska

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.