Szamba betonowe Modliborzyce

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Modliborzyce

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Modliborzyce

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas gorącego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.