Szamba betonowe Nałęczów

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem być wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do wielu kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy tylko powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Nałęczów

Szambo betonowe Nałęczów

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i pękanie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie sporą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin w czasie suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć auto przez lata!