Szamba betonowe Opole Lubelskie

Proponujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Opole Lubelskie

Szambo betonowe Opole Lubelskie

Wysokiej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw w czasie upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć auto przez dekady!