Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca cechuje się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa kłopotów – ubytki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Szambo betonowe Ostrów Lubelski

Najlepszej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie większości zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek czy myć auto przez lata!