Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego surowca cechuje się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Szambo betonowe Radzyń Podlaski

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i pękanie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!