Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu kłopotów – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być drogie. Wystarczy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Szambo betonowe Rejowiec Fabryczny

Najlepszej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie części szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie sporą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć auto przez dekady!