Szamba betonowe Ryki

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa problemów – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być kosztowne. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Ryki

Szambo betonowe Ryki

Najwyższej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin w czasie suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez lata!