Szamba betonowe Siedliszcze

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca cechuje się wysoką wodoodpornością. Może więc zostać zakopany głęboko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji szamb, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu problemów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Siedliszcze

Szambo betonowe Siedliszcze

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć i pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zawartości i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć auto przez dekady!