Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Stoczek Łukowski

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.