Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Należy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Szambo betonowe Szczebrzeszyn

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć samochód przez lata!