Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Tomaszów Lubelski

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.