Szamba betonowe Włodawa

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Włodawa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Włodawa

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to duży problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.