Szamba betonowe Zwierzyniec

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Zwierzyniec

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zwierzyniec

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.