Szamba betonowe Babimost

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Babimost

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Babimost

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.