Szamba betonowe Bytom Odrzański

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Bytom Odrzański

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Bytom Odrzański

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.